Červen 2013

Dárek od Vave

24. června 2013 v 0:06 | ANNabeLL |  Patchwork a jiné šití
Letos se poprvé účastním nádherných akcí: Pešků .. jejich fotečky Vám sem vkládat nemůžu, ale i tak se maličko můžu pochlubit.
V Pešku s Dámou jsem ve skupině s Vave. Úžasným človíčkem.. Každé švadlence, která se podílí na tvorbě jejího Peška, poslala dáreček. Překrásnou zlatavou látku.. Zprvu jsem ji chtěla uložit a až přijde nějaký nápad na něco extra tak využít.. Ale ten nápad nebo nutnost přišela hodně rychle.. Tento týden jsme se museli rozloučit s Amy .. fenkou labradora, kterou jsme měli téměř 11 let a já ji pořád všude vidím.. Chtěla jsem ji mít na očích i dál a mít její fotku v peněžence .. ale v té první, kterou jsem si šila nebylo okýnko s fólií, kam bych fotečku mohla vložit. Proto jsem si ušila z látky od Vave novou..
Granátovník pro Ajku

19. června 2013 v 20:56 | ANNabeLL |  Něco z jiného soudku
Ajka zasázela spoustu pecek a peciček a teď čeká, co jí z toho vyroste. Tak abych jí maličko navnadila, vkládám fotečky granátovníku, kterému je 1,5 roku a už začal kvést .. tak teď se jen modlit, aby květ nesnědla kočka ;-)Když kočky chvilinku posedí..

13. června 2013 v 9:39 | ANNabeLL |  Patchwork a jiné šití
Toto je můj první pokus o šití aplikace na tričko .. Po pravdě jsem se s tím trošku prala, ale nakonec vše snad dobře dopadlo a doufám, že se malé slečně, která si přála štíhlé a vysoké kočky, bude tričko hezky nosit..Když ráno nemůžete spát ..

3. června 2013 v 8:55 | ANNabeLL |  Patchwork a jiné šití
.. a také zjistíte, že je hezké, když jste se vystrojili po doktorech a do práce, ale šálku, která by zahřála krk v tomto počasí nemáte.Bo spíš nemáte tu, která by ladila k tomu, co máte právě na sobě.
Tak mi nezbylo nic jiného, než strčit nos do syslírny a vyhrabat ty pravé látečky a huráá na další nekonečnou šálku. Hotovo bylo opravdu rychle a já jsem spokojena, jak mi to zas hezky ladí Smějící seNěco pro maminku..

2. června 2013 v 22:35 | ANNabeLL |  Patchwork a jiné šití
Už jsem dlouho nešila něco pro maminku, takže její narozeniny byly jasné. Chtělo to něco praktického a hlavně něco, co by se jí hodilo o baráčku.
Kdysi jsem jí šila polštářky, každý jiný, takže bylo rozhodnut .. sladit obývák. Prozatím jsem ušila dva čtvercové polštářky a běhounek na stůl. Ale v plánu mám ještě kulaťáček a pohankový polštářek, protože na něj mamča nedá dopustit ;-)

Mno a když jsem byla v tom skoro selském stylu, upekla jsem jí i jeden pořádný domácí pecen chleba ;-)

A když jsem byla při tom šití .. nařezala jsem si na běhounek i pro sebe ;-) .. teď už jen sešít..