Leden 2014

Jedna andělka, dvě, tři a čtyři..

5. ledna 2014 v 17:21 | ANNabeLL |  Patchwork a jiné šití
Když jsem tyto andělky viděla, hnedle jsem si je zamilovala .. Jsou nádherné, krásně se šijí a dělají spoustu radosti ;-). Za první večer jsem ušila 4 a všechny už mají své nové majitelky .. A rozhodně vím, že nezůstane jen u těchto čtyř ;-). Už příští rok je plánuji jako hlavní ozdoby na vánoční stromek..

První byla copatá.... a tady jsou už dvě..


.. a tři..


..a tady jsou všechny ve své kráse :) ..


Něco obyčejného..

5. ledna 2014 v 17:12 | ANNabeLL |  Patchwork a jiné šití
Mojí nejlepší kamarádky maminka jezdí často do léčebny a strašně si přála úplně obyčejnou tašku přes rameno.
Vzala jsem kousek koženky, kousek látky a ještě ten večer byla taška na světě..Ptačí peněženka..

5. ledna 2014 v 17:05 | ANNabeLL |  Patchwork a jiné šití
A zase je tu jedna peněženka na přání .. tentokrát měla být veselá a hravá..
a jelikož jsem peněženku posílala pod stromeček, ušila jsem na ní i vánoční obal..


Andělská křídla..

5. ledna 2014 v 11:53 | ANNabeLL |  Patchwork a jiné šití
Před Vánoci se na Fléru uskutečnily dvě akce .. Andělský swap a druhý swap byl Vánoční dárky pro swapinky. Já se rozhodla šít dva totožné běhounky na stůl v jemných barvách.. Dámě v andělském swapu jsem poslala jen ten a Suříkovi, se kterou si často písmenkujeme ;-) .. přidělala k běhounku i podkafíčka ..
Musím se přiznat, že použití dvou rozdílných krajek a mašliček jsem okoukala u Lenky, od které jsem dostala překrásný běhoun s polštářem.. Lendu, mocinky Ti děkuji za inspiraci ;-)


Snad se holkám dárečky líbily..
Pro suříka jsem sadu fotila bohužel až večer, takže nepomohl ani leší foun a fotečka je tmavá..


Peněženka na přání

5. ledna 2014 v 11:37 | ANNabeLL |  Patchwork a jiné šití
Tentokrát jsem šila peněženku na přání Suříka .. a to bylo, aby na ní byla nakreslená kočka. Už jsem chtěla zkusit i něco maličko složitějšího, proto jsem zvolila titěrný patchworkový vzor kolem Číči :)

Kočičáková taška

5. ledna 2014 v 10:10 | ANNabeLL |  Patchwork a jiné šití
Dlouhou dobu jsem nestíhala moc šít .. a když už jsem něco ušila, tak už to nějak časově nevyšlo na vkládání nových foteček a článků. Takže tento týden jsem si dala bojovku, že musím všechno napravit ..

Jako první vkládám vlastně svůj poslední výrobek. Jedná se o Kočičákovou tašku. Šila jsem jí na NOvý rok a tak nějak jsem chtěla něco hravého, veselého, praštěného .. a myslím, že se to i celkem podařilo ..

Mám plnou skříň nevyužitých látek na kostýmy .. jak ty zimní, tak i letní .. proto jsem zkusila vzít jednu tuto zimní látky, vystřihnout z filcu vločky (to Vám ale byla fuška) .. přidala krajku a z balny aplikaci kočičáka, kterou jsem dovyšívala ručně .. Když už bylo vše skoro hotovo, přišlo mi moc fádní, příšívat opět obyčejné uši, z té samé látky.. Proto jsem sáhla po opět jiném materiálu .. tentokrát kožence .. Mno? A Kočičáková tačka je na světě ..

Jestli mi ji lidi venku okukují, protože se jim zdá praštěná a nebo se jim líbí .. to je mi celkem jedno, protože já jsem z ní nadšená ;-)